Kes me oleme?

Roger Puit on FOREKO metsanduskontserni kuuluv pikaajalise kogemusega metsandusettevõte.

Hoolime meie metsade tulevikust!

  • Omame PEFC metsamajandamise sertifikaate.
  • Kuulume Eesti Erametsaliitu ja Eesti Puidu- ja Metsatööstusliitu ning edendame aktiivselt metsanduselu.

Meie tegevused

Küsi pakkumist

Margus Meimer

Juhataja,
Kinnistute ost

Margus.Meimer@rogerpuit.ee

Tel: +372 5041 062

Mati Seppo

Müük,
Logistika

Mati.Seppo@rogerpuit.ee

Tel: +372 5069 981

Aivar Saag

Logistika

Aivar.Saag@rogerpuit.ee

Tel: +372 5069 981

Reet Mölder

Kinnistute haldus,
Juhi abi

Reet.Molder@rogerpuit.ee

Tel: +372 5345 4006 / +372 4347 647

Tiit Rand

Andmebaasid,
Metsaenergia

Tiit.Rand@rogerpuit.ee

Tel: +372 5354 4189

Mihkel Maala

Metsa hindamine

Mihkel.Maala@rogerpuit.ee

Tel: +372 5163 117

Markus Meimer

Raietööd

Markus.Meimer@rogerpuit.ee

Tel: +372 5186 400

Lauri Aavik

Maaparandus

Lauri.Aavik@rogerpuit.ee

Tel: +372 5288 072

Olger Vorobjov

Raietööd

Olger.Vorobjov@rogerpuit.ee

Tel: +372 5656 8267

Kaido Saag

Metsakasvatus ja hooldus

Kaido.Saag@rogerpuit.ee

Tel: +372 5800 2837

Kati Paul

Assistent

Kati.Paul@rogerpuit.ee

Tel: + 372 53705520